Medarbetare

Hos Bravissimos medarbetare finns en bred kompetens inom marknadsföring och kommunikation. Det ger oss möjlighet att tillsammans med våra uppdragsgivare skapa kreativa lösningar som ger mätbara resultat.

Christian Andersson

Verksamhetsansv. Kristianstad och Lund, Projektledare, Webbstrateg
0708-58 82 88
christian@bravissimo.se

Oscar Wilhelmsson

Verksamhetsansv. Ronneby, Projektledare, Webbstrateg
0708-85 76 67
oscar@bravissimo.se

Peter Roslund

Projektledare
0708-24 21 91
peter@bravissimo.se

Therese Kampf

Produktionsledare
044-28 20 53
therese@bravissimo.se

Erik Haugland

Strateg & Copywriter
0768-85 61 63
erik@bravissimo.se

Magnus Rosvall

Art Director & ARU
044-28 20 56
magnus@bravissimo.se

Jonatan Månsson

Art Director & Fotograf
0730-22 45 10
jonatan@bravissimo.se

Niclas Lundgren

Senior digital marknadsförare
0709-59 32 40
niclas@bravissimo.se

Nicklas Bengtsson

Google-certifierad webbanalytiker
nicklas@bravissimo.se

Daniel Andersson

Systemutvecklare
0706-53 93 71
daniel@bravissimo.se

Henric Åkesson

Webbutvecklare
0768-77 76 43
henric@bravissimo.se

Kim Larsson

Webbutvecklare
0708-13 61 42
kim@bravissimo.se

Daniel Lundin

Film & Grafisk form
044-28 20 55
dl@bravissimo.se

Maria Tidstrand

Ekonomiansvarig
044-28 20 57
maria@bravissimo.se

Josef

Dörrvakt
josef@bravissimo.se

Kom i form

Vi hjälper dig att hitta de bästa lösningarna för att ditt företag ska komma i form.
Fyll i om du vill bli kontaktad av oss via telefon eller e-post: