Medarbetare

Hos Bravissimos medarbetare finns en bred kompetens inom marknadsföring och kommunikation. Det ger oss möjlighet att tillsammans med våra uppdragsgivare skapa kreativa lösningar som ger mätbara resultat.

Christian Andersson

Marknadsstrateg, Projektledare, VD
0708-58 82 88
christian@bravissimo.se

Oscar Wilhelmsson

Webbstrateg, Projektledare
0708-85 76 67
oscar@bravissimo.se

Peter Roslund

Marknadsstrateg, Projektledare
0708-24 21 91
peter@bravissimo.se

Erik Haugland

Copywriter, Kommunikatör
0768-85 61 63
erik@bravissimo.se

Magnus Rosvall

Art Director, ARU
044-28 20 56
magnus@bravissimo.se

Jonatan Månsson

Art Director, Fotograf, Filmare
0730-22 45 10
jonatan@bravissimo.se

Niclas Lundgren

Senior digital marknadsförare
0709-59 32 40
niclas@bravissimo.se

Nicklas Bengtsson

Senior digital marknadsförare
nicklas@bravissimo.se

Daniel Andersson

Systemutvecklare
0706-53 93 71
daniel@bravissimo.se

Henric Åkesson

Webbutvecklare
0768-77 76 43
henric@bravissimo.se

Kim Larsson

Webbutvecklare
0708-13 61 42
kim@bravissimo.se

Maria Tidstrand

Ekonomiansvarig
044-28 20 57
maria@bravissimo.se

Josef

Dörrvakt
josef@bravissimo.se

Kom i form

Vi hjälper dig att hitta de bästa lösningarna för att ditt företag ska komma i form.
Fyll i om du vill bli kontaktad av oss via telefon eller e-post: